Page 1 of 1

nieuwe outfit voor Ryuk

Posted: 23 Jan 2014 14:12
by eefc0re
de fullset van de Frankenstein is natuurlijk hartstikke gaaf ;)
maar omdat Ryuk Takahiro's slechte evenbeeld word (hij weerspiegelt Takahiro's slechte kant. de verslaving etc), leek het me wel gaaf om ook daadwerkelijk een soort warrior van hem te maken :)

eneuh...dit is het resultaat :D

gemaakt:

- zwaard
- leren jas
- armband
- shoulderbelt

Image

Image

Image

Image

weet nog niet of hij af is maar tot nu toe is dit iig de uitkomst ;)

thanks for watching <3

Posted: 23 Jan 2014 15:21
by Cornelise
Hij ziet er echt stoer uit, klaar voor een gevecht!
Heel mooi gemaakt, het zwaard doet mij aan Cloud denken.<3

Posted: 23 Jan 2014 15:30
by Cheshire
Echt super goed, ziet er niet uit of je ruzie met hem moet zoeken >.<

Posted: 23 Jan 2014 15:32
by Jana
Wat ziet dat er geweldig goed uit! De hele outfit klopt helemaal met elkaar. En het staat ook nog eens heel mooi bij zn huid <3

Dat zwaard vind ik ook heel gaaf, inderdaad heel erg final fantasy! Hoe heb je die gemaakt?

Posted: 23 Jan 2014 16:41
by eefc0re
Hihi dankjullie wel <3

Het zwaard heb ik van 5mm foambord gemaakt :3 lichtgewicht, strakke lijnen, maar toch bewerkbaar door de foam binnenkant ;)

Posted: 23 Jan 2014 17:06
by sdrassa
Heel erg mooi!
Ik zou persoonlijk even een mooi zoompje overal langs maken, maar dat is mijn persoonlijke voorkeur natuurlijk :)

Posted: 23 Jan 2014 17:09
by eefc0re
Snap ik ;)

In eerst instantie had ik alle randen omgestikt, maar omdat de jas openhangt zag je het zitten enzo...dat vond ik niks xD dus heb het maar zo gelaten.

Posted: 23 Jan 2014 17:15
by Hananya
De zwarte binnenkant ziet erg mooi bij het grijs/zilver van de jas. Misschien een idee om een strookje zwart langs de rand te maken bij waar de jas openvalt? Dan vallen de grijzen gespjes misschien wat meer op.

Posted: 23 Jan 2014 19:29
by eefc0re
Goed idee ;)

In het echt vallen de gespjes eel meer op dan op de foto, dat wel, maar kan er allicht naar kijken :)